O nás

Rainbow - Volba skladování a skladování pro všechny vaše potřeby kapalin

Společnost Rainbow byla založena v roce 2006 a neustále se specializuje na práci na nejlepších možnostech a řešeních skladování tekutin pro naše zákazníky po celém světě, aby úspěšně dokončili své projekty.

Co děláme?

Zavázali jsme se poskytovat cenné a přenosné kontejnery pro skladování tekutin a služby našim zákazníkům v zemědělství, zavlažování, stavebnictví, sběru dešťové vody, hasičském průmyslu, ropném a palivovém průmyslu. Máme mnoho druhů vodních nádrží a palivových měchýřů se standardními rozměry a materiály pro nejběžnější použití. Nabízíme také přizpůsobené výrobní služby, aby vyhovovaly potřebám těch větších nebo jedinečných požadavků na skladování. Naším cílem je být globální společností poskytující řešení, produkty a služby, které splňují vaše potřeby v oblasti tekutin.

about us 1

Jaké produktové nabídky nabízíme?

Nabízíme vám skládací nádrže na močový měchýř pro skladování pitné i pitné vody, skladování chemikálií, skladování paliva, sklízení deště a chov ryb atd.

Skládací nádrže na vodu, močové měchýře, tašky

Vodní měchýř 4X4 / SUV / 4WD

Skládací sudy na dešťovou vodu

Nádrže močového měchýře na polštáře

Nafukovací bazény pro dospělé a děti

Flexibilní nádrž na ryby pro chov a chov ryb

A co víc, můžete si vybrat materiál, velikost, tvar, který chcete podle kapaliny, kterou musíte zpracovat. Existuje více než jeden způsob, jak si můžete vybrat i pro uložení stejné kapaliny. Můžete vzít v úvahu své náklady, prostor, dopravu a další požadavek a můžete se na nás spolehnout, pokud máte jakékoli pochybnosti o všem výše. Najdeme přesné řešení úložiště, které odpovídá vašim požadavkům.

about us 2

Využití a výhoda našich hlavních produktů

Naše flexibilní zásobníky kapalin mají široké využití.

Skládací vodní močový měchýř: Pitný močový měchýř vyrobený z kvalitního materiálu se používá v pouštních a suchých polích. K dispozici je také močový měchýř na odpadní vodu a šedou vodu.

Močový měchýř s palivem a chemikáliemi: Náš měchýř s měchýřem je flexibilní a hospodárná metoda pro uchovávání paliva, oleje a chemikálií, jako jsou hnojiva a pesticidy atd.

Sudy na dešťovou vodu : Široce používané při sběru a sklízení dešťové vody a dešťovou vodu lze znovu použít pro zahradničení, mytí aut atd.

Skládací nádrže na měkký měchýř mají ve srovnání s ocelovými a pevnými plastovými nádobami mnoho výhod. Snadno se skladují, přepravují, snadno se nastavují a mohou ukládat větší množství.

Služba

Pokrýváme všechny body zákaznických služeb. Spokojenost našich zákazníků je první věc, kterou sledujeme.

Můžeme vám nabídnout přizpůsobené služby. Náš profesionální tým vám pomůže najít ideální nádrž, která nejlépe vyhoví vašim požadavkům. A také máme skvělý poprodejní servis a my vám můžeme poskytnout ty nejlepší možné služby.

Pokud máte dotazy týkající se zásobníků vody, obraťte se na pomoc Rainbow.

Zavolejte nám na + 86-29-85518382, nebo můžete poslat svůj dotaz na náš e-mail: admin@softliquidtank.com