Aquaculture Fish Tank Flexibilní jako Koi Fish Tank na prodej

Aquaculture Fish Tank Flexibilní jako Koi Fish Tank na prodej

Akvakulturní nádoba na ryby může být sklopná v malých rozměrech, když je prázdná. Nastavte snadno a velmi přenosné. Snadno se pohybovat kdekoli. Nebyly potřebné žádné nástroje. Můžete zadat ryby uvnitř nebo na farmě.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Aquaculture fish tank flexibilní jako koi fish tank na prodej

popis produktu

Když hledáte skládací cisternu pro zadržení ryb pro lidskou spotřebu, jako je tilapie, naše akvakulturní nádoba na ryby vám pomůže zadržet některé ryby. Rozměr, který potřebujete, abychom mohli dodávat na zem. Podívejte se na další informace o flexibilních nádržích pro skladování ryb.


Specifikace zásobníku akvakultury pro ryby

* Vyrobené z kvalitního plachtovinového materiálu

* Speciálně pro akvakulturu

* Jeden tvar s mnoha různými rozměry

* Netoxický

folding koi bowls.JPG

size of foldable fish tank.JPG

Vlastnost akvakulturní nádrže pro ryby je flexibilní

1. Snadná montáž

2. Netoxický, odolný vůči působení uvio, antioxidativní, termostabilní, odolný proti chladu

3. Odolný proti roztržení, odolný proti odizolování

4. Ohnivzdorné, antibakteriální, kyselé a alkalické

5. Vzhled je perfektní, trvanlivý, nedeformovatelný

koi inspection bowls.JPG

Flexibilní volba akvakultury pro ryby by byla jedním z našich skládacích kovových rámů pro skladování a opětovné použití ryb. Tyto nádrže jsou vybudovány s otevřenou horní částí, která dovoluje, aby byly ryby snadno vkládány do nádrže a udržovány pro použití. Flexibilní akvakulturní nádoby pro ryby jsou postaveny v kapacitách do 2000 galonů, které budou schopné se vejít do místa skladování, které jste popsali.

Jste-li spokojeni s akvakulturní nádrží pro ryby flexibilní jako koi rybí cisterna na prodej, prosím, máte možnost koupit kvalitní produkty na skladě s naší továrnou. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různých kvalitních výrobků na prodej. Poskytujeme vám online velkoobchodní službu za levné ceny, očekáváme vaši spolupráci.
Hot Tags: Aquaculture fish tank flexibilní jako koi fish tank na prodej, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodat, koupit, levný, online, skladem, na prodej
Dvojice:Velké kulaté venkovní ryby nádrže Velkoobchod Levné ryba tank online Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like