Vodu skládací barel pro namáčení semen

Vodu skládací barel pro namáčení semen

Zemědělec může vybrat vodu skládací barel pro namáčení semen. Přenosný a snadno perfektní ve spojení s rýží klíčivost stroj dohromady nový pomocník v pěstování moderní rýže

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vodu skládací barel pro namáčení semen

Některé výhody vodu skládací barel pro namáčení semen

Vyrábíme jeden nový styl barel, který je tvořen odolné proti korozi a UV-odolný materiál pvc plachta, zde jsou některé výhody o tom.

* Vypadá jako role látky po skládaný

* Snadno sestavit

* Set rámeček kolem sudu

* Komprimovatelné balíček pro skladování a přepravu

* Voda z nádrže je nevhodný k pití

Jak se namočit semena o vodu skládací barel?

Namáčení semen slouží k údolí osiva rychleji absorbují vodu a dosažení normální klíčení.

Pro dobu když výsadbu rychlost výroby tepla rice.the se stále rychleji a rychleji s delší doba a semena se stal "sweet" dát zemědělcům osiva rýže vody vodu skládací barel. semena začnou klíčit po chvíli, obsah vlhkosti v semenech dosáhl vrcholu, je způsob, jak získat rychlejší klíčení, jakmile vaše semena jsou v půdě.

Můžete zvolit, pokud máte velkou farmu a váš region má nízkou teplotu, děláme mnoho velikost tohoto druhu vodní barel pro vás.


Pokud jste spokojeni s naším sbalitelné vodní barel pro namáčení semen, se prosím koupit kvalitní výrobky na skladě s naší továrně. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různé kvality výrobků k prodeji. Poskytování on-line velkoobchodní služby na levné ceny, čekáme na vaši spolupráci.
Hot Tags: Skládací barel vody k ohřevu semena, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodej, koupit levné, online, skladem k prodeji
Dvojice:Skládací vodní barel pro zemědělské výsadbě Další:Vodu skládací barel pro namáčení semen v zemědělské pěstování

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit