Flexibilní vodní kontejner pro namáčení semen

Flexibilní vodní kontejner pro namáčení semen

NOVÉ VYUŽITÍ! Úvodní zemědělci podívat zde! Flexibilní nádržce lze ukládat voda pro namáčení semen lze namočit semena rýže, zahradní semena, semena zeleniny a květin v zemědělství na výsadbu

Chat teď

Podrobnosti o produktu

flexibilní vodní kontejner pro namáčení semen

Zavedení flexibilních nádržce pro namáčení semen

Zemědělci začnou pěstovat když jaro se blíží, ale existují některé regiony kde má velmi nízkou teplotu, jak semínka namočit a nechat semena klíčit co nejdříve, možná?

Nyní představíme jeden nový způsob namáčení semen, jsme nový druh kontejneru, připojte flexibilní vodní nádržku s rýží klíčící stroj, naplnit studenou vodu do něj a za prvé, aby voda horká, pak dát semena do flexibilní vodní nádoby, 55 až 60 stupňů horké a studenou vodou a nechte 10 až 15 minut, pak snížit teplotu vody na 30 stupňů a nadále namočit semena pro 2 až 6 hodin, pak semena se rašení, takže zemědělec může pěstovat rychle.

Velikost kontejneru flexibilní voda pro namáčení semen

800 litrů, 1000 litr, 1200 litrů, 1500 litru, 1600 l, 2000 litrů, 2500 litrů a 3000 litr

Některé výhody cPevný plastový barel omparing

* mohou barel skládací

* montáž hravě

* Ukládejte tempo a transportujte snadno sem a tam

* vypínač snadno

* jen tak dál po ukončení pěstování


Pokud jste spokojeni s naší flexibilní nádržce pro namáčení semen, se prosím koupit kvalitní výrobky na skladě s naší továrně. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různé kvality výrobků k prodeji. Poskytování on-line velkoobchodní služby na levné ceny, čekáme na vaši spolupráci.
Hot Tags: flexibilní vodní kontejner pro namáčení semen, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodej, koupit levné, online, skladem k prodeji
Dvojice:Vodu skládací barel pro namáčení semen v zemědělské pěstování Další:Dešťové vody barel

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit