Zavlažovací močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře pro zavlažování 500 galonů zavlažovací nádrž na vodu

Zavlažovací močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře pro zavlažování 500 galonů zavlažovací nádrž na vodu

1. světlo v hmotnosti 2. snadné nošení 3. snadné ovládání 4.spokojné 5.small velikost balení 6.empty vodní nádrže lze skládat, kompaktní sklad pro snadné skladování

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Napájecí močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře pro zavlažování 500 galonů vodní nádrž na zavlažování


Popis :

Zavlažovací vodní měchýř je na druhu horkého prodeje flexibilní zásobník na vodu v Saúdské Arábii trhu, je oblíbený mezi zákazníky, můžete si vybrat a uchovávat zavlažovací vody v suchých pouštních oblastech a suché oblasti.

Ve srovnání s jiným vodním měchýřem na tomto typu zavlažovacího močového měchýře neexistuje žádný plastový vstup a výstup, jsou to všechny flexibilní potrubí, takže můžeme přeložit celou přenosnou nádrž močového měchýře pro zavlažování v menším objemu.


Podrobnosti o produktu :

Název položky: zavlažovací močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře pro zavlažování 500 galonů vodní nádrž na zavlažování

Model č. SK-005

Materiál: PVC plachta

size of irrigation water tank.JPG

Profil společnosti :

Naše společnost se specializuje hlavně na vodu a palivové nádrže a téměř bylo 11 let od roku 2006, takže máme bohaté zkušenosti v této oblasti. Zpravidla se vyváží na Blízký východ, Afrika, Jižní Amerika.we trvá na integritu a kvalitní jako první úvahy. Budeme se snažit našim zákazníkům poskytovat služby a ukázat naši laskavost našim zákazníkům.


Použití :

Zavlažovací vodní močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře pro zavlažování 500 galonů zavlažovací nádrž na vodu slouží k ukládání závlahové vody, včetně požární ochrany, odpadní vody, zvířat, mytí automobilů apod.


Životnost a záruka :

Dvěletá záruka od data odeslání a životnosti nádrže bude 8-10 let.

 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud byste se chtěli dozvědět více informací o druhu závlahové nádrže na vodu.Pokud jste spokojeni s naším zavlažovacím močovým měchýřem přenosným zásobníkem močového měchýře pro zavlažování 500 galonovou nádrží na závlahovou vodu, dejte nám prosím možnost zakoupit kvalitní výrobky na skladě s naší továrnou. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různých kvalitních výrobků na prodej. Poskytujeme vám online velkoobchodní službu za levné ceny, očekáváme vaši spolupráci.
Hot Tags: Zavlažovací voda močový měchýř přenosný zásobník močového měchýře na zavlažování 500 galonů zavlažování nádrž na vodu, Čína, továrna, výrobce, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodávat, koupit, levný, online, skladem, na prodej
Dvojice:Zásobníky vody pro zavlažování Další:Flexibilní kontejner na vodní nádrž v zahradě

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit