Levné flexibilní požární cibulové nádrže Vodní kontejner 5000 galonů

Levné flexibilní požární cibulové nádrže Vodní kontejner 5000 galonů

Můžeme dodat levné flexibilní cisternové cisterny cisternové nádrže na vodu 5000 galonů, je to otevřené cibulové nádrže s několika různými kapacitami od 500 do 10.000 gallon, můžete si vodu cibulovými nádržemi předem předem pomoci s inscenací a hasením v lese Nechte vodu po ruce, abyste ochlazovali dům v případě nouze, polštáře a obdélníkového tvaru nádrže na vodu.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Stručný úvod

Vyrábíme levné flexibilní cisternové cisternové cisterny na vodní nádrž 5000 galonů v několika různých velikostech včetně velikostí od 500 do 10 000 galonů. Jejich exteriéry jsou obvykle vyrobeny z odolných a odolných látek, které je vybavují pro použití v náročných klimatických podmínkách nebo místech.

Detaily produktu

Název položky: levné flexibilní hasicí zařízení cisternové nádrže na vodu 5000 galonů

Model č .:KSD-008

Tvar: otevřená cibulová nádrž

Kapacita nádrže: 500 až 100 000 litrů (132-26385 gal.)

aplikace

* Dočasné ukládání

*Úprava vody

* Sbírka dešťové vody

* Požární boje v lese

* Zavlažování

* Obytné a veřejné skladování vody

Aplikace pro ukládání vody pro obranu

*Hornictví

* Nouzové skladování a úleva

Jste-li spokojeni s našimi levnémi ohebnými cisterenskými nádržemi cisternové nádrže na vodu o obsahu 5000 galonů, prosím, kupte si kvalitní produkty na skladě s naší továrnou. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různých kvalitních výrobků na prodej. Poskytujeme vám online velkoobchodní službu za levné ceny, očekáváme vaši spolupráci.

Hot Tags: Levné flexibilní protipožární boj cibule nádrže zásobník vody 5000 galon, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodávat, koupit, levné, online, skladem, na prodej
Dvojice:Otevřený Top cibulový zásobník na vodu Tank Backyard Fish Pond Další:Ne

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit