Flexibilní polštáře na naftové palivové nádrže

Flexibilní polštáře na naftové palivové nádrže

flexibilní vankouše na tanky na motorovou naftu, přenosné a skládací, kapacita nádrže od 1000 litrů do 400.000 litrů, můžeme vám přizpůsobit podle své velikosti.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

flexibilní vankouše na tanky na naftu

Popis pružných vankúšů na tanky na naftu

Nabízíme nový typ kontejneru na kapalné palivo, který je flexibilní a přenosný jako u všech tvrdých plastových nádrží a nádrží na železo. Jsou snadno a rychle instalovány a mohou být použity okamžitě bez nutnosti téměř žádného přípravku.


Vlastnosti flexibilních vankúšů tankových motorů

1.Jednotková a plně sklopná

2.Tankové polštáře lze snadno skládat

3.Transferované a přemístěné mnohokrát

4.Tank polštář nabízí významné úspory nákladů na dopravu a 5.preparation místě. Nádrže nebudou zkorodovat ani korodovat.

Specifikace pružných polštářů na tanky na naftu

Specifications of flexible diesel fuel tanks pillows.JPG

Obrázky ukazující od zákazníka pružné vankouše na tanky na naftu

flexible diesel fuel tanks pillows.png

Naše skládací polštáře na pohonné hmoty mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly jakémukoli vašemu požadavku, ať už je větší nebo menší, můžete nám poslat e-mail nebo nám zavolat, pokud potřebujete personalizovaný palivový mech.


Pokud jste spokojeni s našimi pružnými polštářky na nádrže na naftu, prosím, kupte si kvalitní produkty na skladě s naší továrnou. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, se specializuje na prodej různých kvalitních výrobků na prodej. Nabízíme vám online velkoobchodní službu za levné ceny, očekáváme vaši spolupráci.
Hot Tags: pružné naftové palivové nádrže polštáře, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, firma, velkoobchod, prodávat, koupit, levný, online, skladem, na prodej
Dvojice:Tanková společnost pro skladování oleje na polštáře Další:Velkoobjemové skládací polštáře do měchýře

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit