Velkoobjemové skládací polštáře do měchýře

Velkoobjemové skládací polštáře do měchýře

Skládací polštáře na měchýřový měchýř byly navrženy speciálně pro skladování vody, chemikálií nebo paliva. Dodává se v rozmezí velikostí od 250 USG (1 000 L) do 105 541 USG (400 000 L).

Chat teď

Podrobnosti o produktu

velkoobjemové skládací polštáře na měchýř

Zavádění polštářů s měchovým palivovým měchýřem

Skládací polštáře na měchýřový měchýř jsou vyráběny tak, aby překonaly čínský vojenský standard. Dodáváme jej pod kontrolou kvality přísně pro jeho bezpečnost a ujistěte se, že je 100% až do kvality, kterou zákazníci očekávají a zaslouží si před odesláním.

Specifikace skládacích polštářů s měchovým palivovým měchýřem

size of wholesale collapsible fuel bladder pillows.JPG

Výhoda sklopných polštářů na močový měchýř

Skládací polštáře na močový měchýř jsou konstruovány jako kompaktní přenosné řešení pro skladování paliva. Díky tomu jsou ideální ve srovnání s tvrdými ocelovými nebo plastovými nádržemi při použití na vzdálených místech.

Aplikace skládacích polštářů s měchovým palivem

Skládací polštáře na měchýřový měchýř jsou určeny k ukládání nafty, benzínu, proudových paliv, leteckého petroleje, av plynu a dalších. Naše močové měchýře se používají v různých průmyslových odvětvích, jako jsou vojenské, námořní palivové kontejnery, průzkum, těžba, reakce na mimořádné situace, pomoc při katastrofách a závodní palivové články.

Balení& dodávka sklopných polštářů na měchýř

Wholesale Collapsible Fuel Bladder Pillows.JPG

Vítejte na dotaz, pokud máte zájem o skládací polštáře s měchýřem, řekněte nám kapacitu měchýře, kterou potřebujete, a my vám brzy zašleme cenovou nabídku.

Connie: connie@softliquidtank.com

Sonia: sonia@softliquidtank.com

Eva: eva@softliquidtank.comHot Tags: velkoobjemové skládací polštáře na měchýř, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé, společnost, velkoobchod, prodej, koupě, levné, online, na skladě, na prodej
Dvojice:Flexibilní polštáře na naftové palivové nádrže Další:Flexibilní Diesel palivové nádrže polštáře společnost

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit