Flexibilní zásobní nádrže pro zachytávání vody v komplexu oblastech

- Feb 28, 2018-

Dešťové vody jsou shromažďovány a opakovaně v deštivé sezony v vyhnete na nedostatek vody, způsobený suchem v oblasti.sbalitelné dešťovou vodu bagpoužívá se jako nejběžněji používaný typ paměťového zařízení v kolekci dešťové vody. zejména v oblastech komplexu.

collecting rainwater tank.JPG

pillow rainwater bladder.jpg

Sběr dešťové vody je na shromažďování dešťové vody na povrchu základní, jako jsou střechy, silnice, nádvoří a čtverce a pak lze použít pro zavlažování zeleně, splachování WC, mytí aut, sadových a postřiku chodník, atd. Tuto metodu lze využít přímé srážkových vod po správné léčbě, snížení množství tekoucí vody, čímž se snižuje jak průtok množství dešťové vody a vodních zdrojů. shromažďování a opakované použití systémy obvykle patří kolekce potrubí, počáteční odtoku opuštění zařízení, dešťové vody skladovacích nádrží, zpracovatelská zařízení, čistézásobníky vody, By měla být založena na kvalitě surové vody a znovu použít vhodnou volbou treatment.due obvykle nerovnoměrné rozložení srážek v čase a prostoru, dešťová voda neměla sloužit jako zdroj vody pro výše uvedené účely pouze. pro doplnění měly považovat regenerované vody nebo jiných zdrojů vody.

collapsible rainwater barrel.jpg

Poskytujeme různé velikostiskládací dešťové vody močového měchýřepro splnění potřeb zákazníků s mnoha barvami, můžete vybrat vodní nádrže podle potřeby.


Dvojice:Flexibilní cibulová PVC nádrž na vodu se používá v boji proti lesním požárům Další:Jaké jsou vlastnosti zásobníků na polštáře?