Aplikace vankoušových palivových nádrží v ropném průmyslu

- May 18, 2017-

Zde bychom chtěli představit jednu z aplikací polštářů palivových nádrží, které v ropné oblasti.Jsme také pojmenovali jako skládací pohonné polštáře, protože vypadá jako polštář po naplnění.

collapsible fuel bladder tanks.jpgpillow fuel container.jpg

Každá skupina ropného systému má svou vlastní společnost s provozem podzemní dráhy, jejíž hlavním úkolem je těžba a těžba ropy podle průzkumu ropného pole. Během procesu vrtání těžby ropy se do ropného vrtu vstříká spousta vody nebo mycího média, často používáme velkou kapacitu 50 tun nádrže na železo vedle dobře pod podmínkou tradičního způsobu, často naléváme vodu a mycí kapalinu do studny Čerpadlem. Ale budeme muset vynaložit velké množství pracovní síly a zdrojů na nakládku zásobníku železa 50 tun vedle. Nádrž na olej musí být převezena zpět do skladu a obsazena velkým areálem, jakmile bude ropná vrstva uvedena do provozu.

pillow fuel tanks.JPGcollapsible fuel bladder pillows.JPG

Stále více a více ropných systémů zvolí skládací palivové nádrže v provozu, protože váha prázdného močového měchýře je velmi lehká, může přinést velké pohodlí pro přepravní práce, je to pohodlné a rychlé dodání do scény a skladu jako nástroj pro dolní chod.

Můžete nás kontaktovat e-mailem: sonia@softliquidtank.com

WhatsApp: +86 15229242032Dvojice:Jak provádět další palivo, když jste na dobrodružném motocyklu? Další:Rozdíl mezi černou vodou a šedou vodou