Jak fungovat skládací šedá vodní nádrž?

- Jun 13, 2017-

Jak je známo, můžeme skladovat šedou vodu skládanou nádrží šedé vody , víte, jak ji provozovat? Pod pokynem se vztahuje na přenosný zásobník šedé vody pro šedou vodu.


Sivá nádrž na vodu by měla být použita pouze pro sběr vody z umyvadla, sprchy, umyvadla, klimatizace atd.

Kapacita nádrže na odpadní vodu nikdy nesmí být příliš velká. Zachyťte kapacitu na množství čerstvé vody, kapacitu nádrží na vodu.

Namontujte umyvadlo, sprchu, umyvadlo atd. S odtokem se sítkem, takže hrubý odpad, například vlasy apod., Bude méně pravděpodobné, že vstoupí do nádrže šedé vody.


Vůně nádrže šedé vody

V každém zásobníku šedé vody se vytvoří nepříjemné pachy. Umyjte si umyvadlo, sprchu, umyvadlo atd. Pomocí ohybu S (sifon nebo zápachu) a zástrčky.

connection of grey water tank.png

Jak vyprázdnit zásobník šedé vody?

Čím delší odpadní voda zůstává v nádrži, tím větší je vůně zápachu. Nenechávejte nádržku na odpadovou vodu zbytečně plnou. Vyprázdněte nádrž jednou týdně nebo kdykoli je to možné.

Nádrž může být čerpána prázdná dvěma způsoby:

* Systém čerpadla na molu je připojen k víku nádrže.

* Čerpadlo na palubě lodi pumpuje odpadní vodu přes víčko paluby a hadici připojenou k němu. Toto čerpadlo by mělo mít průchod o průměru 38 mm.

Během vaší nepřítomnosti a kdy se umyvadla, umyvadla, sprchy atd. Nepoužívají po dlouhou dobu, voda v ohybu S, namontovaná jako odlučovač zápachu v odtokových potrubí, se odpaří. To povede k zápachu .Zavřete zástrčky do všech kanalizací, pokud není loď po dlouhou dobu obsazena.


Jak čistit šedou vodu?

Vyčistěte vnitřek nádrže vodou a dobrým odmašťovacím čistícím prostředkem pro domácnost. Vypláchněte nádrž čistou vodou z vodovodu.


Dvojice:20litrový skládací kufřík pro letadlo a vůz Další:Pokyny pro flexibilní zásobník měchýře šedé vody