Víte, že skládací nádrž na balast?

- Aug 22, 2017-

Rádi bychom vám řekli, že naše skládací nádrž na vodu může být použita jako nádrž na balastní vodu, většina zákazníků si vybírá z pvc vodní nádrže na tvarování polštářů jako nádrž na balastní vodu.
water ballast bladder on bridge.JPG

Vlastnost nádrže na skladování mostní zátěžové vody

Zásobník balastní vody je druh ochrany životního prostředí typu skládací software kontejnery vody, vhodné pro kempování nebo za podmínek, že žádné pevné skladovací zařízení, močový měchýř může vyřešit praktické problémy vodních zdrojů v případě nouze. Měkké vodní sáček má výhody vysoké pevnosti, nízké hmotnosti, netoxické, bez chuti, bez znečištění vody, odolnosti proti stárnutí a dobré vodní odolnosti a dalších vlastností. Zásobník má zároveň dobré vlastnosti, jednoduché balení , lze skládat, když mohou bezkonkurenční výhody, železné a plastové nádoby hrát neporovnatelné výhody.

water ballast bladder on boat.jpgballast water bladder on ship.jpg

Rádi bychom vám řekli, že tyto metody zaostávají, pokud stále testujete mosty s tradičními betonovými bloky a pytlemi na písek.

Nádrž na přepravu balastní vody lze široce aplikovat na všechny typy mostních předzásobení, výstavbu železničních a dálnicových mostů apod.


Dvojice:Skládací cibulová nádrž na vodu - jeden fantastický produkt! Další:A co vodní zdroje v Americe?