Sklad paliva Palivové nádrže

- Apr 11, 2019-

Primární použití palivových vaků

Polštáře na polštáře se používají v různých oblastech, jako jsou zemědělské podniky, veřejné práce, humanitární, vojenské a průmyslové oblasti. Standardní tanky jsou určeny pro pozemní použití a provoz, ale mohou být použity v mořském prostředí av letectví s náležitou podporou. Palivové měchýře jsou také běžně používány při zhodnocování ropných skvrn.

Vysoce kvalitní palivové vaky poskytují vyšší stupeň ochrany uložených kapalin, což zajišťuje, že se obsah nikdy nedostane do styku se vzduchem. Tím je zajištěno, že při tvorbě plynu nehrozí nebezpečí odpařování nebo výbuchu. Aby se zabránilo kontaminaci kapalinou, přidává se na vnitřní stranu měchýře neutrální bariérový film.

Palivové měchýře jsou nejužitečnější v situacích, kdy byla kritická infrastruktura ohrožena nebo neexistuje. Výhody použití flexibilního systému skladování, jako jsou palivové měchýře, je jejich schopnost transportu a rychlého nastavení. GMA Cover Corp. inzeruje, že jejich polštáře ve tvaru polštáře jsou skládací na méně než 5% celkového objemu. Další jedinečnou charakteristikou palivových vaků je jejich vysoká odolnost vůči klimatickým podmínkám, což je činí užitečnými pro použití v pásmech katastrof a válečných pouštních operacích.

Fuel storage Bladder tanks

Technická charakteristika

Vysokoprofilové palivové vaky jsou vyrobeny z elastomerem potažených tkanin vyrobených homogenní vulkanizací v jedné operaci. Tkaniny zajišťují mechanickou odolnost. Nátěry a návrhové inženýrství poskytují chemické vlastnosti a vodotěsnost.

Přeprava

Palivové měchýře mohou být vybaveny všemi potřebnými komponenty pro přepravu, například vodní dopravou nebo přepravou paliva na vozidlech. Pružné nádrže jsou vybaveny nastavitelnými sukněmi a nastavitelnými tažnými popruhy, které zajišťují vysokou odolnost vůči přepravním omezením. Nastavitelné sukně mohou být nahrazeny páskovou sítí v případě, že uživatelé potřebují přeměnit tradiční zásobní nádrž na přepravitelnou pružnou nádrž.

Další použití

Pružné nádrže na polštáře se také používají jako „vodní vaky“. Použité syntetické tkaniny jsou houževnaté a silné, aby se zabránilo poškození a zabránění úniku.

Více než 12 let nabízíme zásobníky paliva a další nádrže s měkkou vodou, vodní měchýře. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy týkající se skladování palivových nádrží

Email: admin@softliquidtank.comDvojice:Měkký vodní vak z PVC pro sucho Další:PVC sportovní podlahová řešení