A co vodní zdroje v Americe?

- Aug 04, 2017-

Veškerý obsah je uveden ve světovém průzkumu vody.

Světový průzkum vody uvádí, že průzkum Severoamerické vody ukazuje, že 41 milionů lidí v Severní Americe každodenně pije vodu "

Severní Amerika je bohatá na sladkou vodu (asi 13% světových zdrojů sladké vody), ale někdy cítí tlak nedostatku vody. Ledovce a sněhové pokrývky, hlavní zdroj vody pro kanadské prérie, se zmenšují. Některá města mají také problémy s nedostatkem vody a skrytým nebezpečím pitné vody.

Podle nedávného průzkumu o stavu vody obsahuje 41 milionů lidí ve Spojených státech mnoho druhů drog v pitné vodě, včetně antibiotik, antispazmodik, sedativ a tak dále. Ačkoli je množství léků v pitné vodě malé a nebude okamžitě poškozovat zdraví, vědci se obávají, že dlouhodobý příjem těchto léků prostřednictvím pitné vody může být nebezpečný pro zdraví.

pillow storage non-potable water tank.jpg

Průzkum rovněž uvádí, že jižní Amerika má 1/4 vody

Jižní Amerika má 1/4 světových vodních zdrojů, zatímco jihoamerický kontinent má pouze 1/6 světové populace. Ale jihoamerická lesní oblast se zmenšuje, takže vodní zdroje jsou vážně ohroženy, s rozvojem ekonomiky v Jižní Americe také zvýšenou spotřebu vody, a proto v ochraně vodních zdrojů, do bodu Jižní Ameriky není absolutně žádný spánek bez úzkosti.


Dvojice:Víte, že skládací nádrž na balast? Další:co je sklápěcí barel dešťové vody?