jak čistý vodní měchýř?

- Jun 30, 2019-

Se zvyšováním aplikace vodního vaku se postupně objevují problémy s aplikací vodního vaku. Řešení těchto problémů je klíčem k plné hře na vlastnosti vodního vaku. Shrneme problémy při používání vodních vaků, zejména včetně toho, jak čistit, dezinfikovat a zmrazovat vodní vaky.

 water bladder

Nejprve chceme mluvit o čištění vodních vaků. Čištění vodního vaku je relativně snadné. U vodního vaku, který není příliš špinavý, lze jej dosáhnout přímým použitím mýdlové vody. Pokud mýdlová voda není zvláště čistá, může být vyčištěna sodovou vodou. S ohledem na problém čištění vodního vaku bychom měli uživatelům připomenout, že použití vodního vaku k dobré práci při čištění je nejlepší pravidelně se mýt.

Kromě toho jde o dezinfekci skládacích nádrží na vodu . Dezinfekce vodního měchýře je klíčem k zabránění růstu bakterií ve vodní vak. Uživatelé mohou při dezinfekci vaků na vodu používat bělicí prostředky. Obvykle je doba přidání bělidla do vodního vaku dostatečně dlouhá, aby se dosáhlo dobrého dezinfekčního účinku. Uživatelé musí dezinfekční prostředek dát asi na 12 hodin.

water bladder tank

Konečně jde o zamrzání vodních vaků . Uživatelé musí věnovat pozornost skutečnosti, že když se vodní vak používá k zamrzání, nemůžeme do něj přidat příliš mnoho vody a je lepší nepřekročit polovinu objemu vodního vaku, aby nedošlo ke zničení vodní vak po zmrazení.Dvojice:Proč bychom měli sbírat dešťovou vodu? Další:Gumový vak na močový měchýř