Jak zvolit flexibilní nádrž s šedou vodou?

- Mar 27, 2018-

Můžeme vyrábět vodní nádrže s mnoha tvary a velkou kapacitou, obzvláště pro nádrž na šedou vodu. Teď vám můžeme nabídnout rady ohledně výběru šedé nádrže na vodu .

collapsible graywater tank.jpggray water bladder.jpgchina gray water bladder.jpg

Můžete si vybrat nádoby tvaru polštáře a obdélníků, pokud váš prostor není omezen, velké nádrže na šedé vodní polštáře a obdélníkové nádrže jsou ideální volbou pro libovolné místo, které se zabývá dočasným uskladněním kapalných kapalin. Často se používají na místech s fracami, zavlažovacími oblastmi, těžebními poli a komerčními místy, můžeme potvrdit, že tyto nádrže poskytují zvýšený skladovací potenciál v jediném úložném prostoru. Mezitím mohou být všechny nádrže rychle přeloženy pro přepravu do az těchto míst. takže může snížit náklady na dopravu a snížit požadavky na přepravu.

Můžete si zvolit menší zásobníky šedé vody, aby vyhovovaly vašim požadavkům na menší sklady, pokud je místo, kde jste vložili zásobník na vodu, úzké nebo omezené, jako například malá cibulová nádrž, malé nádrže na polštáře a malé obdélníkové nádrže, které mohou nabídnout nízké profily a flexibilní možnosti klížení. Většina malých nádrží je 200 litrů, 500 litrů a podobně. To jim umožňuje skladovat v těsných nebo kabinových prostorách, kde by pro ně nebyla vhodnější pevnější nádrž. Umožňuje také flexibilní nádrž na vodu snadno se vejít přes dveře nebo rámy.

Můžete si vybrat vlastní skladovací nádrže pro vás je místo, kde jste si šedá nádrž na vodu je nestandardní tvar, často vyrábíme dobře přizpůsobené flexibilní nádrže pro splnění zákaznických požadavků zákazníků.

Vítejte na stránkách www.china-storage-tank.com, kde můžete hledat a vybrat vodní nádrže, které potřebujete.

 


Dvojice:Čína ohraničuje bazén Další:Jaký je hlavní rozdíl mezi rámem bazénu a tradičním bazénem?