Jak vyčistit močový měchýř?

- Apr 27, 2019-

Vodní vak je skvělý skladovací kontejner a čištění je velmi jednoduché. Nejlepší způsob, jak se o svou nádrž starat, je vyčistit ji mýdlem nebo jiným čisticím prostředkem a vodou a osušit ji.

Do sáčku vložte malé množství pracího prostředku, vpichněte půl sáčku vody a poté přidejte ústa. Po tom, můžete to energicky protřepat, což může vytvořit hodně pěny, několikrát ji protřepat. Pak musíte vypustit vodu a poté ji několikrát očistit vodou, dokud se pěna neodstraní.

Výrobci sáčků na uchovávání vody nesmějí používat jedlá soda, která snadno způsobuje zápach.

Vodní kohoutek nejprve vytáhněte z vodovodního potrubí a poté vytáhněte žlutý vodní ventil. K vyzvednutí mycího ducha k čištění použijte bavlněný tampón a zubní kartáček.

Buďte opatrní, drážku uvnitř nelze ignorovat, použijte několikrát čistou vodu.

Vodní dýmka, pokud je špína pouze na výstupu, je dobré najít bambusovou tyčinku. Pokud je třeba vyčistit celou trubku, najděte stejný drát, převalte bavlnu a vezměte prací prostředek podle výše uvedeného množství. Kromě toho můžete k čištění použít také ručník nebo hadřík.

Pokud ji po vyčištění vodní měchýře po určitou dobu nepoužíváte, musí být vak na skladování vody vysušen. Kromě toho musíte ovládat vlhkost a udržovat močový měchýř ve větrném a otevřeném prostoru, který není přeplněný.

Clean Water Bladder


Vítejte, pokud se chcete dozvědět více informací o močovém měchýři: admin@softliquidtank.com, kontaktujte nás

Dvojice:Proč používáme vinylovou laminovanou tkaninu jako materiál z měkkých vodních nádrží? Další:Flexibilní zásobníky vody pro požární ochranu