Jak čistit rybí rybí skládací PVC

- Jun 10, 2019-

Skládací rybí rybník z PVC je pohyblivý rybník z ocelových držáků a hadříku z PVC.

Pokud správce rybích bazénů není schopen v důsledku náhlého deště nebo stativu včas včas vyčistit a dezinfikovat, zbytkový chlor ve vodě obvykle nedosáhne standardu, pak se pH vody sníží a bakterie a řasy dostanou životní prostředí pro růst.

Spóry a mikroorganismy ve vzduchu přivádějí řasy do vody v bazénu lešení.

Když však letní bazén má relativně vysokou teplotu vody (obvykle 28-30 stupňů), bakterie a řasy se množí, což způsobí, že se voda v bazénu během krátké doby zezelená, kvalita vody se zhorší a látka z bazénu se stává velmi kluzký.

Collapsible PVC Fish Pond

Jak vyčistit rybník?

V případě problémů s kvalitou vody obvykle můžeme podniknout následující kroky:

Zpočátku by měl být síran měďnatý přidán do skládacího akvária s rybníkem a množství mědi by mělo být přidáno 1-2krát po dešti. Je tomu tak proto, že na pružném rámu je obvykle málo řas, ale poté, co voda zezelená, bude existovat mnoho řas.

Musíte tedy přidat dostatečné množství mořských řas (síran měďnatý), abyste zcela zničili řasy. Po přidání algaecidu (síran měďnatý) by měl být cirkulační systém otevřen, aby byl co nejjednotnější ve bazénové vodě akvária.

Obecně bude pH vody v bazénu s pružným rámečkem pro rybníky určitě nízké po dešti a po použití dezinfekčního prostředku kyseliny trichlorisokyanurové. Proto může být regulátor zvýšen pouze pomocí ph (šupinaté louhy).

Přidáním, ke zvýšení pH vody, metoda výpočtu přidává 10 kg na 1 000 kubických metrů vody, přidává se 1 stupeň přidání.

Collapsible PVC Fish Pond

Jak se vypořádat s vůní skládacího rybníka z PVC?

Do vody dihydrátu síranu hlinitého draselného mohou být přidány rybí rybníky.

Kamenec, který je také známý jako bílá pivoňka, draslík stroncium, draslík hlinitý stroncium a kamenec draselný, je dvojitá sůl síranu draselného a křišťálové vody obsahující síran hlinitý.

Přidejte 1 litr vody do kamence 750 mg, který má čistou vodu a sterilizační účinek. Rozdíl v množství přidané vody může ovlivnit jas vody.

Používání kamene k čisté vodě je obvyklá metoda používaná v přírodě. Důvod je ten, že kamenec může ionizovat dva druhy kovových iontů ve vodě. Al3 + se snadno hydrolyzuje za vzniku koloidního hydroxidu hlinitého Al (OH) 3: Koloid hydroxidu hlinitého má silnou adsorpční sílu a je možné adsorbovat nečistoty suspendované ve vodě a způsobit akumulaci, aby se voda vyčistila. Kamenec je proto lepším činidlem pro čištění vody.

Výše uvedené je léčebná metoda pro pvc rybník bazén, doufám, že vám může také pomoci. Pokud chcete vědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

E-mail: admin@softliquidtank.com


Dvojice:Jak zlikvidovat použité vaky na skladování vody Další:Skládací nádrže močového měchýře TPU