Jak čistit tkaninu z PVC potažené plachty?

- Apr 22, 2019-

Po dlouhé době používání jsou plachty z PVC, jako jsou vzduchové plachty, vždy postříkány bahnem, skvrnami, mastnotou a jinými nečistotami. Vzhledem k tomu, že špinavé plachtoviny s PVC povlakem nezanechávají dobrý vzhled, vyžaduje čas a úsilí, aby se tyto velké nebo tloušťkové tkaniny omyly, ale jejich odhození může být obrovským odpadem, který může být při manipulaci s tkaninami poněkud znepokojující. Pokud ovládáte některé čistící metody, nemusí se vám znečištěné vzduchové tkaniny tolik obtěžovat.


1. Pokud provozujete velkou společnost zabývající se pronájmem plachty, doporučuje se zakoupit profesionální čisticí zařízení, které může zvýšit účinnost čištění a zvýšit rychlost používání.


2. Pračka. Rotační mopové stroje používané čisticími prostředky na velkých místech, jako jsou nákupní centra nebo nemocnice, v kombinaci s profesionálními čisticími prostředky, vám mohou pomoci odstranit odolné skvrny na plachtovině z PVC.


3. Pokud máte malé množství plachty a jednoduchých nástrojů, můžete použít mop, kbelík, pak dát čistič, mop podlahy a vyčistit plachtu.


4. Pokud je oboustranná páska nebo drcený papír připevněn k plachtě potažené PVC, může být vyčištěn odstraňovačem asfaltu nebo může být pro čištění silných nečistot použit nějaký profesionální čisticí prostředek.


Dvojice:Jak ušetřit dešťovou vodu pro vícenásobné použití? Další:Jak vybrat a nainstalovat skládací dešťovou hlaveň?