Jak bezpečně používat přenosný měchýř?

- Apr 30, 2019-

Výroba přenosného měchýře poskytuje velké pohodlí pro většinu jezdců a další využití paliva. Tradiční palivový sud nejen zabírá půdu, ale také neslouží účelu přenositelnosti. Sklápěcí měchýře mohou být složeny, což při skladování paliva šetří mnoho místa. Je to také velmi pohodlné při používání. V dnešní době se stále více lidí rozhoduje používat skládací palivové měchýře, takže je palivový měchýř bezpečný?

Palivový měchýř je nádrž na měkké palivo a měchýř na měkké palivo je palivová nádrž vyrobená z lepidla odolného vůči oleji. Má vlastnosti lehké, skládací, odolné proti opotřebení, proti pádu, silnou přizpůsobivost prostředí, pohodlné přenášení a snadné použití.


Jak bezpečně používat měchýř na měkké palivo? Zde je třeba věnovat pozornost:

1) Pokud jej chcete umístit přímo do kufru auta, měli byste nejprve vyčistit ostré předměty uvnitř automobilu, abyste zabránili poškrábání olejového vaku. Nejlepší je položit kus pásky nebo plátna. A zkuste jej přiblížit k přední části vozu, abyste zabránili propíchnutí olejového vaku při prudkém brzdění.

2) Připevněte měchýř a připojte jej k bočnímu panelu lana přes rukojeť olejového vaku. Může být také umístěn ve zvláštním rámu plochého kbelíku transportéru.

3) Pokud se jedná o přepravní vozidlo, mělo by být umístěno do zvláštního rámu plochého kbelíku přepravního vozidla.

4) Různá paliva by měla být odpovídajícím způsobem označena. Doporučuje se, aby stejná palivová nádrž byla pevně naplněna jedním druhem paliva.


Portable Fuel Bladder


Pokud chcete vědět více informací o stlačitelném měchýři měkkého paliva, kontaktujte nás prosím: admin@softliquidtank.com


Dvojice:Zásobník měkkých kapalin na vodu a plyn Další:Proč je močový měchýř tak důležitý v každodenním životě