Jak používat gumový vak na vodu?

- Jun 27, 2019-

Gumový vak na vodu je také druh skládací nádrže na vodu pro dočasné skladování vody. Je vyroben z materiálu, který je tenčí a lehčí než jakýkoli gumový měchýř, ale mnohem silnější, než byste si představovali.

Použití gumové vaky na vodu:

1. Rozložte vodní vak na požadovanou platformu a věnujte pozornost tomu, aby na platformě nebyla žádná ostrá věc, aby nedošlo k poškození gumového vodního vaku.

2. Pokud výška vodního vaku přesáhne 2 metry, musí být vyztužena pískovými vaky (nebo jinými prostředky, jako je lešení) kolem gumového vodního vaku podle velikosti produktu, aby se snížil tlak na straně pryžového vodního vaku a zabraňte roztržení a převrácení vodního vaku.

3. Použijte vodní čerpadlo nebo vodovodní vodu, připojte vodovodní potrubí k přívodnímu ventilu vodního vaku, otevřete spínač přívodu vody a vypouštěcího ventilu a odstraňte vzduch z vodního vaku. Začněte plnit vodu a po naplnění vodního vaku uzavřete sací a výfukové ventily.

4. Použijte vodní vak, abyste zabránili, aby nehty nebo ostré tvrdé předměty propíchly gumový vodní vak. Pokud dojde k poškrábání, použijte gumový hadřík k opravě pomocí brusného kotouče nebo dřevěného pilníku. K opravě vodního vaku je lepší použít lepidlo doporučené výrobcem a umístit jej na vhodnou dobu pro opětovné použití.

5. Po použití sklopte vodní vak a vložte jej do místnosti, aby se zabránilo slunečnímu záření. Pokud nerozumíte použití gumového vodního vaku, neváhejte nás kontaktovat nebo zavolejte.

Tel.:86-29-88369398/13201555591

E-mail: connie@softliquidtank.comDvojice:Nádrže na vodu s tvarovým polštářem slouží ke skladování, přepravě, zavlažování Další:Jaké jsou naše skládací vodní nádrže vyrobené z plachtoviny s povlakem z PVC