Nafukovací trubkový močový měchýř

- Oct 15, 2019-

Nafukovací zátka se rozpíná a dočasně zablokuje potrubí během oprav nebo v případě rozlití.

Vývoj speciálního nástroje, nafukovacího trubkového močového měchýře, hodně přispívá k instalaci a údržbě velkých vodovodních potrubí. Lze jej použít pro litinové nebo plastové trubky o průměru 300-3000 mm. Je snadno ovladatelný, intuitivní a lze jej během výstavby zkontrolovat a eliminovat. Stal se nepostradatelným nástrojem pro testování těsnosti pro zkoušky zavřené vody a zavlažovací zkoušky inženýrských sítí městského potrubí. Mechový vzduchový měchýř komunálního potrubí je vyroben ze zesíleného přírodního kaučuku.

image

Před dodáním bude každý městský nafukovací trubkový vak na nafukovací potrubí testován pod 1,5násobkem jmenovitého pracovního tlaku a odpovídajícího průměru potrubí. Abychom zajistili pevnost konstrukce vzduchového měchýře pro přívod vody do městského potrubí, používáme bezpečnostní faktor trojnásobek jmenovitého pracovního tlaku těsnicího potrubí.

Užitný model je zvláště vhodný pro údržbu a zkoušku zkoušky uzavřené vody, zkoušky uzavřeného vzduchu, hledání únikových bodů a dočasného uzavření vody pro údržbu potrubí po utěsnění odvodňovacího potrubí.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat E-mail: admin@softliquidtank.com
Dvojice:Měkký skládací palivový měchýř Další:Vodní měchýř s předpětím z přírodního kaučuku