Úvod sbalitelné polštář palivové nádrže

- Mar 06, 2018-

Collapsiblepolštář palivotanky jsou speciálně navrženy pro dočasné uskladnění paliva, oleje, vody, chemických a jiných tekutin. Standardní typ je vyroben z vysoce pevného polyesteru. Pracovní materiál rámu je terylene tkaniny potažené speciální polyuretan na obou stranách.

collapsible fuel bladder.png

Flexibilnípolštář fHELbžebříkjsou vyráběny překročit všechny ostatní konkurenty.SUch jakotěžké ocelové nebo plastové nádrže.We může potvrdit náš tankje kontrola kvality týmu osobně dvojité kontrolydo 48 hodinz každého paliva měchýřewith bezpečí,zkušebních postupů v souladu sČínský vojenský Standardpřed odeslánímaUjistěte se, že je to 100 % kvalitu naši zákazníci očekávají a zaslouží si.OVaše fHELbžebříky jsou postaveny být kompaktní a přenosné, takže je ideální ve srovnání sostatnítěžké ocelové nebo plastové nádrže.

 pillow fuel bladder 800m3.jpg

Ovašepolštář flexiblefUEL kontejneryjsou navrženy tak, aby uložení nafta, benzín, paliva pro tryskové, JP 8, Avgas a mnoho dalšího.Většina zákazníků jsou odČínská armáda, policie,Apotvrdila policie, rozvojové agentury OSN v Súdánu, atd, existují také některé společnosti používají naše produktypo celém světě.na straně druhé oVaše nádrže se používají v různých odvětvích, vojenské, námořní, průzkum, těžba, havarijní, katastrofách a závodní palivové články. Naše flexibilní palivové nádrže močového měchýřemáte vysokou reputaci mezi našimi klienty a mymůžerovněžvlastní nastavenítonesplnění některé z vašich potřeb, ať je to větší nebo menší, navíc vlastní tvarovky stavíme každý z našehopaliva měchýřese zákazníkem v mysli.


Dvojice:A co jerry může být použito 20 litrů v lehkých letadlech? Další:Jak změnit vody/paliva měchýře na nádrž/palivové nádrže?