Nádrže na močový měchýř na pitnou vodu

- Jun 12, 2019-

Naše nádrže na pitnou vodu z močového měchýře jsou konstruovány z robustního textilního materiálu, který nabízí vysokou odolnost vůči UV záření, teplu, chladu a jiným podmínkám skladování ve venkovním prostředí. Tento druh tkaniny splňuje požadavky na kompatibilitu pro skladování pitné vody.

Výhody měchýře pitné vody:

  • Když je prázdný, složí se plochý a kompaktní

  • Interiér s pitnou vodou

  • Více velikostí a stylů

  • Snadná přeprava

  • Rychlé nastavení v případě nouze Potable Water Bladder Tanks

Kromě našich možností zásobníků měchýře na pitnou vodu jsou k dispozici i další skládací nádrže pro skladování těžkých paliv ve flexibilních palivových nádržích

Dodáváme také další nádrže na vodní měchýře pro vícenásobné použití následovně:

1. Vodní měchýř se používá k přepravě tekutých materiálů. Vodní měchýř je vhodný pro přepravu tekutin v oblastech, jako jsou horské kopce. Vodní vak přepravující domácí vodu může zlepšit kvalitu domácí vody v horských kopcích. Kromě toho může být vak na kapalnou vodu přizpůsoben autem, které se může setkat s různými typy vozidel, a může nahradit vysoké náklady, ale snadno rezavé, těžké železné vědro, což usnadňuje přepravu. .

2. Vodní měchýř může ukládat a přepravovat pitnou vodu nebo sypnou tekutinu a může shromažďovat dešťovou vodu pro zemědělské sucho.

3. Vodní nádrž na močový měchýř se používá při ochraně před povodněmi a při prevenci povodní a může shromažďovat povodně a vztahovat se na další průmyslová odvětví.

4. Může být komerčně použit jako nosič pro skladování vína.

5. Může být také použit k dosažení technického testování nosníků.

201904242229575765494

Pokud potřebujete speciální velikost nebo tvarovku, kontaktujte nás a prodiskutujeme vaše požadavky. Můžeme přizpůsobit vaše konkrétní velikosti pro tyto velké nádrže na vodní měchýře v rozsahu od 25 do 210 000 galonů. Může být také vyroben ze specifického materiálu podle vašeho použití.

Nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 86-29-88369398 / 13201555591. Nebo nám pošlete e-mail s nabídkou na adresu: admin@softliquidtank.com . Budeme reagovat na vás co nejdříve.Dvojice:Skládací nádrže močového měchýře TPU Další:Jaká je použití skupiny držáků?