Zásobník měkkých kapalin na vodu a plyn

- Apr 24, 2019-


Akumulační nádrž na měkkou vodu je druh skládací nádoby na vodu nebo plyn vyrobenou z polyuretanové (TPU) tkaniny potažené technologií tepelné lepení. Jak všichni víme, tento druh skládacích nádrží na vodu má různé tvary a specifikace. protože tento druh vodních nádrží má nízkou hmotnost a zabírá malý prostor a snadno se přenáší ,, Je široce používán v ropném, chemickém průmyslu, průmyslové výrobě, požární ochraně, stavebním inženýrství, zemědělství a lesnictví, zavlažování, recyklaci vody a dalších oblastech. Skládací měchýře mohou být přizpůsobeny podle specifikací zákazníka, tvarů, požadavků na barvy. Mohou také provádět přepravu, airdrops, zvedání, vodní vlečení a další operace.

Tyto kapalné zásobníky jsou vhodné pro dočasné a dlouhodobé skladování potravinářských tekutin, jako je pitná voda, džemy, mléčné výrobky a průmyslové kapaliny, jako je benzín, nafta, tryskové palivo, průmyslové mazivo, slabé kyseliny a alkalické chemikálie, neorganické rozpouštědlové chemikálie a skladování dusíku. , vodík, argon, zemní plyn a jiné chemické plyny a acetylen, bioplyn, slaný plyn a jiné hořlavé chemické plyny a nízkotlaké průmyslové skladovací plyny.

Vítejte, chcete-li se dozvědět více informací, kontaktujte nás: admin@softliquidtank.com

Soft Water Storage Tank


Dvojice:Skládací nádrže na močový měchýř využívající palivové články používané v letadlech, vrtulnících a dopravních prostředcích Další:Jak bezpečně používat přenosný měchýř?