Věci, které si musíte být vědomy při používání nafukovacích bazénů

- Apr 17, 2018-

Lidé vždy rádi využívají plavání jako způsob, jak ochladit teplo v každém horkém létě, ale často se rádi vydávají na příměstské řeky a jezera, aby mohli plavat, protože některé děti mají nedostatek informací o bezpečnosti a někdy dokonce jdou samy. Nevědí, že to bude znamenat velkou hrozbu pro vaši bezpečnost. Bestway vyvinul nový typ mobilního bazénu - nafukovací bazén s cílem snížit výskyt utopení dítěte,

Nafukovací bazén je lehký a přenosný, takže nafukovací bazén může být používán při mnoha příležitostech, jako jsou malé parky, silnice a domovy. Nafukovací bazén je naplněný vzduchem nejprve, pak může být do vody naplněno určité množství vody bazén. Jeho použití je hlavně pro děti, které hrají, můžete v hnízdě nasadit malé ryby do nafukovacího bazénu, umožňující dětem zachytit v nafukovacím bazénu, nejenže rozvíjí aktivní osobnost dítěte, ale také zlepšuje svou vlastní schopnost, ale také zvyšuje život zábava pro děti!

Poznámky k použití nafukovacích bazénů:

1. Neměla by být příliš mnoho dětí, aby se účastnila plavání, aby se zajistilo, že váš bazén dosáhne normálního věku, obvykle 3 metry čtvereční, aby se dítě mohlo ubytovat.

2. Nedovolte dětem, aby používali v bazénu těžké předměty, aby nemohly poškodit bazén při hraní dětí.

3.V případě poškození plaveckého bazénu lze na poškozený PVC materiál použít speciální lepidlo. Po uplynutí 5 minut a potvrzení, že lepidlo není lepivé a může být správně přilepené a stlačené. Bazén lze využít po několika minutách.


Dvojice:Princip ztráty hmotnosti při plavání Další:bazén pro dospělé výrobce