Jaké jsou funkce zásobníku vody s flexibilním rámem?

- May 25, 2019-

Jaké jsou funkce zásobníku vody s flexibilním rámem?

Vodní nádrž s pružným rámem je rozdělena do dvou typů: skládací rybník a nafukovací bazény. Skládací rybník se používá k chovu vodních živočichů, nafukovací bazény se používají v létě k plavání pro skladování průmyslové vody.

Jaký typ nepromokavé plachty je vhodnější pro flexibilní rámovou nádrž na vodu.

1. Nejprve musíme vědět, že všechny nádrže na vodu jsou vyrobeny z PVC potažené textilie, protože PVC potažené textilie je 100% vodotěsné. Pokud je váš plachtovinový bazén používán pouze k čistému skladování vody, můžete si pro jeho úpravu zvolit běžný hadřík potažený PVC.

2. Pokud chcete použít flexibilní vodní jezírka ke chovu koi ryb nebo jiných vodních živočichů, doporučujeme vám použít nějaké silnější nepromokavé plátno nebo kvalitnější utěrku na nože, protože ryby někdy bojují příliš rychle. Měli byste si vybrat kvalitnější PVC plachtu, protože může snížit míru poškození, je trvanlivější a zvyšuje životnost.

3. Pokud si chcete přizpůsobit nafukovací nepromokavý nepromokavý plavecký bazén, musíte si vybrat hadřík se zabezpečením kvality, který prošel inspekčním oddělením a zkontrolovat bezpečnostní nepromokavé plátno. V tomto ohledu je vhodnou volbou utěrka na nože.

flexible fish pondinflatable swimming poolinflatable swimming pool

Plátno použité jako průmyslová vodní nádrž v držáku musí být neprodyšné. Je také nutné odolat tlaku vody a šetrnému k životnímu prostředí, proto se doporučuje používat vzduchotěsný hadřík (síťovinu). ), vodotěsný nylonový hadřík, nůž na škrábání nožů, tyto tři druhy tkanin mohou v podstatě dosáhnout 100% vodotěsnosti, s vysoce kvalitní voděodolnou, odolnou proti plísním, odolné proti chladu, stárnoucí, antistatické a další.

My Rainbow exportujeme ocelový rámový bazénový bazén a velký kovový rámeček skládací rybník pro více než 12 let. Naše společnost je jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, který se specializuje na všechny druhy skládacích nádob na vodu, vak na vodu, rybníky a bazény.

Prosím, buďte zdarma ke koupi kvalitních produktů na skladě v naší továrně. E-mail: admin@softliquidtank.com


Dvojice:Skládací měkký vodní měchýř pro test nosnosti mostu Další:Tlaková nádrž na močový měchýř pro test předběžného lisování na můstku