Co je to nádrž na měkkou vodu?

- Apr 13, 2019-

Co je to nádrž na měkkou vodu?

Jako profesionální dodavatel nádrží na měkkou vodu po dobu více než 12 let poskytuje naše samostatně vyvinutá měkká skládací nádrž na měkkou vodu novou metodu v přepravě oleje, filtraci oleje a doplňování oleje. Po mnoha letech průzkumu trhu jsme získali od většiny obvyklých zákazníků zpětnou vazbu. Vylepšené produkty jsou efektivnější s výhodou snížení intenzity práce, úspory nákladů a zvýšení efektivity.

Collapsible pillow water tank

Druhy nádrže na měkkou vodu

Vak na tekuté obaly v nádobě je druh měkkého skládacího obalu, který je umístěn ve standardní nádobě pro skladování a přepravu kapalin, které nejsou nebezpečné. Je vyrobena z vícevrstvého nebo jednovrstvého polymerního kompozitu technologií tepelného svařování. Díky skládacímu, lehkému, snadno ovladatelnému a velkému objemu je to přepravní přepravní obal, který nahrazuje tradiční kovové kontejnery.


Palivový bezpečný měchýř používaný při přepravě na těžkých nákladních automobilech, malých nákladních vozech nebo minivanech Může to vozidlo dvojího užití, takže výrobci kapalných produktů nebo nákladní dopravci, kteří nemají speciální tanker na kapalné kapaliny, mohou také kapalné výrobky přepravovat ekonomicky a snadno. Kapalná přepravní kapacita se pohybuje od 0,5 do 30 metrů krychlových.


Sklápěcí nádrž na polštář se většinou používá k dočasnému nebo dlouhodobému skladování kapaliny. Díky své malé velikosti, nízké hmotnosti, skladatelnosti, pohodlné manipulaci je vhodný pro skladování průmyslové vody, pitné vody, průmyslového oleje, paliva, potravinářského oleje a některých chemických kapalin. Skladovací kapacita tekutého vaku může být od 0,1 do 100 metrů krychlových. Nádrž na polštářovou vodu lze také přizpůsobit podle

požadavky zákazníka.


Pokud máte zájem o měkkou nádrž na polštář, neváhejte nás kontaktovat. E-mail: admin@softliquidtank.com


Dvojice:Skládací PVC rybník a nádrž Další:Jak flexibilní dešťové nádrže nádrže pracují