Kde koupit močový měchýř?

- Sep 04, 2019-

Vodní měchýř je druh skládací a ekologicky šetrné nádoby na měkkou vodu, která je vhodná pro řešení praktických problémů nouzového stavu vodních zdrojů. Plně naplněná flexibilní nádrž na vodu má kulatý polštář a čtvercový tvar a může být také upravena podle potřeb uživatele.

Materiál nádrže je termoplastický polyuretan nebo tkanina potažená PVC. Užitný model má vlastnosti jako vysoká pevnost, nízká hmotnost, netoxita, bez chuti, neznečišťující kvalita vody, odolnost proti stárnutí, odolnost proti vodě atd.

S8001530

Naše továrna může přidat materiál proti opotřebení, materiál zpomalující hoření a materiál proti ultrafialovému záření podle požadavků na použití; při přenášení kapaliny si můžeme zvolit vnitřní potahový materiál podle chemických charakteristik kapaliny, takže nereaguje s molekulami kapaliny, čímž se zajistí původní vlastnosti nosné kapaliny.

Močový měchýř je malý, lehký, snadno skládací a snadno skladovatelný; vnější povrch materiálu je speciálně upraven, který má silný samozhášecí, anti-ultrafialový a antistatický výkon. Vnitřní povrch materiálu je vakuově potažen, což má silnou odolnost vůči olejům a těsnící vlastnosti.

Pokud plánujete úsporu vody nebo hledáte nádrže na skladování močového měchýře, můžete nás kontaktovat a hledat efektivní řešení.


Dvojice:Skládací vaky na skladování vojenského paliva Další:Gumový a PVC vak na vodu odolný proti suchu