3. objednávka přenosného Jerryho může 20litrů od pana Briana

- May 15, 2017-

Jerry mohou motocykly močového měchýře a přenosné palivové nádrže být pro naše společnost jedním druhem výrobků, vždy je prodáváme po mnoho let, jsou lehké a skládací, když jsou prázdné, takže jsou oblíbené u všech zákazníků.

Existuje mnoho odvětví, kde se naše výrobky zdají velmi užitečné. Čínská armáda, Policie, ozbrojená policie, agentury OSN pro rozvoj. Organizace je používají. Možná i u některých tříd lidí najde vaše výrobky užitečný prodej a poptávka vysoká.


Pan Brian je jedním z našich zákazníků, až do dnešního dne jsme si ještě pamatovali ten den - 21. prosince 2016, když jsme otvírali počítač ráno, tam byla jedna pošta od pana Brian, pošta je o přenosném olejovém kelímku 20L .

portable oil jerry can 20L.JPG

V den příštího jsme dostali od pokladny Brian .

portable fuel tank.JPG

Máme zpětnou vazbu, že přenosné kazety s kapsami 20liter jsou perfektní před naším jarním festivalem. Také si od nás koupil 12ks.

Od 12. března opět přišla e-mailová zpráva panem Brianem

foldable aircraft fuel tanks.JPG

folding oil tank jerry can.JPG

Je nám potěšením, že pan Brian nám řekne, že naše týmy budou mít více obrázků s vyšším rozlišením a vedio k nám, jsou plné očekávání, že je brzy dostaneme . A doufáme, že nám přinese více obrazů a vedios a přejeme, aby se jeho podnikání brzy rozšířilo.


Neváhejte nás kontaktovat sonia@softliquidtank.com  
Dvojice:Co je certifikát PVoC? Další:Nejprodávanější produkty