Zákazník z Rijádu dnes navštívil naši továrnu

- Jul 15, 2019-

Aminul Islam, zákazník z Rijádu, navštívil naši továrnu 15. července 2019. Začali jsme spolu komunikovat od roku 2015 a my spolu často chatujeme prostřednictvím WhatsApp.

Za poslední 4 roky jsme mu poslali 2 vzorky nádrží na vodu z PVC. Je to poprvé, kdy jsme se setkali, a stále má zájem o naši nádrž na vodu z PVC. Byl velmi spokojen s nádržemi na vodu z pvc poté, co jsme plnili vodu do vodní nádrže z PVC, aby se pro ně otestovala kvalita vodní nádrže. Po mnoha konzultacích přijal náš vzorek vodního vaku a podepsal objednávku jednoho 20-stopového kontejnerového vodního močového měchýře s námi.

Nejprve jsme ochotni potvrdit kvalitu produktů pro zákazníka. uděláme vše, co je v našich silách, abychom zákazníkům poskytli vysoce kvalitní produkty a dobrý poprodejní servis. Doufáme, že v blízké budoucnosti budeme mít dlouhodobou spolupráci.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně nádrží na vodu z PVC, kontaktujte nás.

E-mail: admin@softliquidtank.com

 pvc water tank


 pvc water tank

Hose for  pvc water tank


Dvojice:Nádrž na močový měchýř s tvarovým polštářem pro nouzové skladování vody Další:4 kusy z 35 000 l PVC nádrže na polštářovou vodu z měchýře byly odeslány