Záloha USD12830,00 od zákazníka v Polsku

- Dec 20, 2019-

Na kantonském veletrhu v září jsme potkali polského hosta Mika, který se velmi zajímal o náš skládací kbelík na dešťovou vodu. Vzali jsme ho na návštěvu do naší továrny. Velmi ho zajímaly 100liter, 160liter, 200liter, 380liter, 500liter, 750liter a 1000liter. Konzultoval cenovou nabídku s minimálním objednaným množstvím 6000 kusů a zjistil, že materiál kbelíku na dešťovou vodu byl materiál PVC s povrchem mlhy.

Protože dodáváme velké množství supermarketů OBI v Německu a supermarketů Aldi ve Velké Británii a máme také zákazníky v Polsku. Trh v Polsku známe velmi dobře. Od dubna do října je každý rok jejich prodejní sezóna a 500 litrů a 1 000 litrů jsou nejoblíbenější v Polsku. Tyto informace sdělujeme našim zákazníkům. Myslí si, že jsme velmi profesionální.

Po 3 měsících komunikace jsme mu také poskytli vzorky. Nyní konečně objednávku potvrdil a zaplatil zálohu. Protože části dešťového kbelíku, které potřeboval, se liší od částí jiných zákazníků, musíme začít s nákupem co nejdříve a nejnovější dodání může být provedeno po jarním festivalu v Číně.

Pokud máte jakékoli pochybnosti o našich produktech, kontaktujte nás. Můžeme přizpůsobit různé tvary, barvy, velikosti produktů podle vašich požadavků. E-mail: eva@softliquidtank.com


Dvojice:Nádrž na močový měchýř Další:Polštářová dešťová nádrž s deštníkem pro nepálské zákazníky