Do Pákistánu bude dodán měchýřový měchýř s polštářem 5m3 z 10 kusů

- Dec 31, 2019-

Jeden z zákazníků z Pákistánu, kteří se zajímali o močový měchýř s polštářem, se kterým jsme se po dlouhou dobu setkali, plánoval nákup 5m3 za 10 kusů pro skladování nafty. Můžeme udělat 2,0 palcový sací / výtlačný ventil na horní části palivového měchýře, také jeden vzduch spoléhá na vrchol.

flexible oil tank for transformer oil

Dnes v Pákistánu dodáme skládací dešťové sudy po moři do přístavu Karáčí v Pákistánu.

Močový měchýř polštáře je speciálně navržen pro dočasné skladování paliva, oleje, vody, chemických a jiných tekutin. Standardní typ je vyroben z vysoce tahového polyesteru. Rámovým pracovním materiálem je terylenová tkanina potažená speciálním polyuretanem na obou stranách. celková tloušťka tkaniny z materiálu TPU je 1,35 mm.

material of pillow transformer oil storage tank carton packing of pillow fuel bladder

Polštářový olejový měchýř se široce používá v projektech v oblasti polního inženýrství a ropa se skladuje, aby poskytla energii pro projekt. Některé flexibilní rozvodny nebo národní energetické společnosti a některé velké chemické závody také používají tento druh flexibilního olejového měchýře.

Potřebujeme vás informovat, že vak na močový měchýř může uchovávat následující tekutinu:

Obecné chemické látky , látky, přísady , látky, syntetizátory, syntetické látky ,

s ilikáty, emulze, olturace olt, n aturální l atex, ynthetic l atex, g lycerin, p opláštění Inkoust, b ase o il, g lycols,  

P olyoly, w hite o il, h erbicid, f ertilizéry, kokosový o l o l, inhibitory.


Dvojice:Veselé Vánoce a šťastný nový rok Další:Skládací nádrž na močový měchýř pro zákazníka v Kanadě