Nádrže na pitnou vodu jsou dodávány do Mombasy v Keni

- Mar 25, 2019-

Nádrže na pitnou vodu jsou dodávány do Mombasy v Keni

Pět kontejnerů 40HQ přepravujících 2500 nádrží na pitnou polštářovou vodu se dnes dopravuje do Mombasy v Keni. Tyto nádrže na vodní vaky jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, které mohou uchovávat 10 000 litrů vody.

V roce 2017 jsme s tímto klientem spolupracovali na pěti zakázkách. Jejich nová zakázka byla úspěšně vyjednána v listopadu 2018.

Pokud jde o platební podmínky, T / T na vidění a neodvolatelný akreditiv jsou pro nás přijatelné, a můžeme také přijmout použití L / C , jako je 100% neodvolatelný akreditiv z data odeslání 30 dnů, 60 dnů a 90 dnů tento způsob platby může zákazníkovi poskytnout více času na financování finančních prostředků.

Pokud jde o tuto objednávku, používáme 100% neodvolatelný akreditiv od data odeslání 60 dnů.

Zákazník distribuuje naše nádrže na pitnou vodu svým zákazníkům. Tyto nádrže se používají pro skladování pitné vody. Afrika je vzhledem k suchému klimatu poměrně nedostatek vodních zdrojů. Lidé potřebují zásobníky vody pro skladování lidské pitné vody a zemědělské zavlažovací vody a naše vodní nádrže mohou tento problém vyřešit.

pillow drinking water tank for Kenya Police

Sloužíme každému zákazníkovi s oddaným srdcem a dokonalým quanlity a doufáme, že všichni naši zákazníci jsou spokojeni s našimi produkty a službami.

Potable Water Bladder Tanks Shipment 1Potable Water Bladder Tanks Shipment 3

Dvojice:Zpět na Alibaba.com nebo ne? Další:Naše vodní nádrž se bude lépe podporovat s podporou naší vlády