Co je certifikát PVoC?

- May 17, 2017-

Možná to slyšíte poprvé, měli byste to vědět, pokud jste z Keni.

PVoC je předběžná kontrola shody, PVoC je požadována KEBS (Kenya Bureau Standards), Kenya Bureau Standards byla založena v červenci 1974


Program PVoC je program posuzování shody aplikovaný na produkty v příslušných vyvážejících zemích, aby byl zajištěn jejich soulad s platnými kenskými technickými předpisy a závaznými normami nebo schválenými specifikacemi.

Začalo to 29. září 2005 společností KEBS, všichni potřebují certifikát PVoC, pokud dovozce ze Spojeného Kene kupuje zboží od moře od čínského dodavatele, avšak dovozce potřebuje dokumentaci IDF nejdříve.

IDF.JPG


IDF.JPGIDF.JPG

Aplikovali jsme PVoC pro zákazníky z Keni, kteří koupili zásobníky na pitnou vodu 10000 litrů s 300 kusy, abychom vám mohli ukázat certifikáty IDF a PVoC.

PVoC certificate.jpg


Je velmi perfektní, že čínští pracovníci od SGS v Číně prohlédnou zboží místo dovozce a dostanou PVoC, takže dovozce do Číny nepřijde k prohlídce zboží a ušetří více peněz a zvýší efektivitu práce.

Vyrábíme a exportujeme mnoho druhů nádrží na vodní močový měchýř po dobu 11 let, takže máme bohaté zkušenosti v této oblasti a my máme velmi dobré jméno mezi našimi zákazníky.

Vítejte v kontaktu s námi, pokud potřebujete nádrže na dešťovou vodu   A 4x4 SUV water flexi bag 60liter .

E-mail: sonia@softliquidtank.com

WhatsApp: +86 15229242032


Dvojice:Obrázky jsou od zákazníka o skládací Jerry Can 20lter Store Aviation Kerosene Další:3. objednávka přenosného Jerryho může 20litrů od pana Briana